У чоловічому розіграші Ліги чемпіонів-2024 відбулися перші чвертьфінальні матчі.

В Анкарі на майданчику зійшлися турецький “Халкбанк” та італійська “Чивітанова”. Найкращими у складі італійської команди були догравальники Марлон Янт та Олександр Ніколов, які набрали по 17 очок. Кубинець реалізував 55% атак (16 забитих атак з 29), болгарин – 60% (15/25). “Халкбанк” не врятували 27 очок Німіра Абдель-Азіза.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Перший матч

21 лютого, середа

Халкбанк (Туреччина) – Чивітанова (Італія) – 1:3 (21:25, 21:25, 27:25, 22:25)

“Трентіно” в гостях розгромило “Берлін” завдяки яскравій грі в атаці догравальників Алессандро Мік'єлетто (16 забитих м’ячів з 23, 70%) та Даніеле Лавіа (16/24, 68%).

Берлін (Німеччина) – Трентіно (Італія) – 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)

“П'яченца” на своєму майданчику на тай-брейку здолала “Ястшембські” - фіналіста минулого сезону Ліги чемпіонів. У вирішальному сеті італійська команда зім'яла суперника у нападі (71%-33%). Причому у “П'яченці” атакували лише три гравці – Юрій Романо (3/3), Йоанді Леал (3/5) та Рікардо Лукареллі (4/6).

П'яченца (Італія) – Ястшембські (Польща) – 3:2 (19:25, 30:28, 25:16, 22:25, 15:11)

Турецький “Зіраатбанк” у гостях не без зусиль обіграв іспанський “Гуагуас”. Допомогла потужна гра в атаці кубинця Ореола Камехо, який забив 16 із 22 м'ячів (73%).

22 лютого, четвер

Гуагуас (Іспанія) – Зіраатбанк (Туреччина) – 1:3 (25:17, 23:25, 21:25, 23:25)

Матчі-відповіді відбудуться 28 і 29 лютого.

У разі рівності перемог та очок за сумою двох матчів, переможці чвертьфінальних протистоянь визначаться у “золотому сеті”.