У жіночому розіграші Ліги чемпіонів-2024 пройшли чвертьфінальні матчі-відповіді.

Переможець двох попередніх розіграшів Ліги чемпіонів “Вакіфбанк” цього сезону не зміг подолати чвертьфінал.

Турецька команда під керівництвом Джованні Гвідетті двічі поступилася італійському “Конельяно” з однаковим рахунком 1:3.

Нагадаємо, що у фіналі Ліги чемпіонів-2022 “Вакіфбанк” разом з Ізабель Хаак обіграв саме “Конельяно” (3:1), а у 2023 році у вирішальному матчі був сильнішим за інший турецький клуб – “Екзачібаші” (3:1 ) завдяки 40 очкам Паоли Егону. Тепер Егону грає за “Мілан”, а Хаак - за “Конельяно”.

Волейболістки турецького “Фенербахче” після несподіваної гостьової поразки від “Штутгарта” (2:3) вдома здобули 3-очкову перемогу та виграли протистояння.

Ліга чемпіонів. Жінки. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

28 лютого, середа

Фенербахче (Стамбул, Туреччина) – Штутгарт (Німеччина) – 3:1 (25:15, 25:15, 23:25, 25:19)

Перший матч – 2:3

Скандіччі (Італія) – Екзачибаші (Стамбул, Туреччина) – 2:3 (25:27, 25:20, 25:18, 22:25, 12:15)

29 лютого, четвер

Конельяно (Італія) – Вакіфбанк (Стамбул, Туреччина) – 3:1 (20:25, 25:18, 25:19, 25:16)

Перший матч – 3:1

Мілан (Італія) – ЛКС Лодзь (Польща) – 3:0 (25:21, 25:14, 25:23)