Відбулися всі чвертьфінальних матчі чоловічого розіграшу Ліги чемпіонів-2024.

“Чивітанова”, “Ястшембські”, “Зіраатбанк” та “Трентіно” та вийшли до півфіналу Ліги чемпіонів-2024.

Екстра-сет знадобився у протистоянні “Зіраатбанку” та “Гуагуасу”. Іспанський клуб у гостях виграв із рахунком 3:0 і наблизився до гучної сенсації. Однак у “золотому сеті” “Гуагуас” провалив атаку - 31% (5/16).

Волейболісти “Зіраатбанку”, навпаки, блискуче провели укорочений сет, реалізувавши 82% атак (9/11).

“Зіраатбанк” у півфіналі зіграє з “Ястшембські”. Польський клуб після гостьової поразки від “П'яченци” (2:3) вдома здобув 3-очкову перемогу. Хороший матч провів діагональний Жан Патрі (59% реалізації атак), а Норберт Хубер зробив удвічі більше блоків (4), ніж усі гравці “П'яченци” (2).

“Чивітанова” на своєму майданчику повторно обіграла “Халкбанк” з рахунком 3:1. А “Трентіно” вдруге поспіль перемогло “Берлін”.

Другий півфінал буде італійським. Там зіграють “Чивітанова” та “Трентіно”.

Ліга чемпіонів-2024. Чоловіки. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

28 лютого, середа

Зіраатбанк (Туреччина) – Гуагуас (Іспанія) – 0:3 (17:25, 21:25, 18:25), “золотий сет” – 15:7

Перший матч – 3:1

Ястшембські (Польща) – П'яченца (Італія) – 3:0 (25:22, 26:24, 25:21)

Перший матч – 2:3

Чивітанова (Італія) – Халкбанк (Туреччина) – 3:1 (25:23, 20:25, 25:15, 25:23)

29 лютого, четвер

Трентіно (Італія) – Берлін (Німеччина) – 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)

Перший матч – 3:0

Ліга чемпіонів-2024. 1/2 фіналу

“Зіраатбанк” – “Ястшембські”

“Чивітанова” – “Трентіно”

Перші матчі відбудуться 13 березня, матчі-відповіді – 20 та 21 березня 2024 року.