Волейболістки “Мілана“ у півфіналі Ліги чемпіонів пройшли “Фенербахче“, здобувши перемогу у “золотому сеті“ – 15:11.

Вдома італійська команда виграла 3:0, тому у матчі-відповіді їй достатньо було взяти два сета. Однак виконати це завдання не вдалося.

“Фенербахче“ програв другу партію з рахунку 23:17 (26:28), але це не зламало команду Стефано Лаваріні. Турецький клуб виграв матч і перевів протистояння у “золотий сет“.

У вирішальному сеті “Фенербахче“ повністю програв атаку (39%-71%). Діагональна “Мілана“ Паола Егону реалізувала 63% атак (5/8, 0 втрат), а догравальниця Хелена Казот – 100% (5/5).

“Мілан“ вперше в історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів, у якому зіграє з переможцем пари “Екзачібаші“ (Туреччина) – “Конельяно“ (Італія). У першому матчі італійська команда виграла – 3:2. Матч-відповідь пройде в Стамбулі 20 березня.

Зазначимо, що Егону вп'яте поспіль зіграє у фіналі Ліги чемпіонів. До цього вона боролася за трофей у складі “Новари“ (2019 – перемога), “Конельяно“ (2021 – перемога, 2022 – поразка) та “Вакіфбанку“ (2023 – перемога). 2020 року фінал не відбувся через коронавірус.

Ліга чемпіонів. Жінки. Півфінал. Матч-відповідь

Фенербахче (Стамбул, Туреччина) – Мілан (Італія) – 3:1 (25:15, 26:28, 25:22, 25:23), “золотий сет“ – 11:15

Перший матч – 0:3