У чемпіонаті Італії відбулися треті матчі чвертьфінальної серії.

Чинний чемпіон країни та переможець регулярного чемпіонату “Трентіно“ у трьох матчах завершив серію з “Моденою“. У третьому матчі Марко Подрашчанин та Ян Козамерник забезпечили “Трентіно“ солідну перевагу на блоці (9–3), а в атаці яскраво зіграв діагональний Каміль Рихлицький (16/24, 67%).

Далі “Трентіно“ зіграє з переможцем пари “Чивітанова“ – “Монца“. “Чивітанова“ поступалася 0-2 у серії та 1:2 у третьому матчі, але вирвала перемогу. Догравальник “Чивітанови“ Марлон Янт забив 27 очок при 64% реалізації атак.

11 ейсів допомогли “Перуджі“ зламати опір “Верони“ (3:2). 5 очок з подачі на рахунку діагонального Вассіма бен Тари. “Верона“ поступалася 0:2 за партіями, але переламала хід гри завдяки яскравому виходу на заміну Ноуморі Кейта (25/37, 68%).

“Модена“, “Верона“ та ще дві команди, які програли у чвертьфіналі разом із командами, що посіли 9-е та 10-е місця у регулярному чемпіонаті, зіграють турнір за 5-е місце. Команди проведуть круговий турнір, а потім півфінали та фінал з одного матчу. Переможець отримає право зіграти у Кубку виклику.