У Болгарії завершився молодіжний чемпіонат Європи з волейболу серед юнаків у віковій категорії до 18 років.

У фіналі зустрілися волейболісти Франції та Італії. Боротьби між цими збірними не вийшло і французи здолали італійців із “сухим” рахунком.

А ось у матчі за бронзові нагороди між Польщею та Іспанією все вирішувалося на тай-брейку. Там сильнішими виявилися волейболісти з Польщі.

Чемпіонат Європи-2024. Юнаки. U18

Фінал

Франція – Італія - 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)

Матч за 3 місце

Іспанія – Польща - 2:3 (21:25, 20:25, 30:28, 28:26, 12:15)

Зазначимо, що у серед збірних у віковй категорії U22 у фіналі також зустрічалися Франція та Італія. Переможцем турніру також стала Франція.

Нагадаємо, що у груповому етапі чемпіонату Європи брали участь і волейболісти збірної України, але вони посіли останнє восьме місце у групі 1, вигравши у опонентів лише два сети у семи матчах.