Волейболісти збірної Словенії у польському місті Лодзь у чвертьфіналі Ліги націй з рахунком 3:2 здобули вольову перемогу над Аргентиною.

Словенія стала переможцем групового етапу, вигравши 11 із 12 матчів. Однак підопічні Георге Крецу ледь не вилетіли у першому раунді плей-оф. Вони поступалися аргентинцям 1:2 за партіями та 26:27 у четвертому сеті після атаки в аут блокуючого Сашо Шталекара. Матчбол відіграв догравальник Клемен Чебуль, а наступного розіграшу він виборов брейкове очко – 28:27. Діагональний словенців Тончек Штерн ейсом перевів зустріч на тай-брейк.

П'ятий сет аргентинці провалили у всіх компонентах гри, особливо в атаці (3/11, 27%).

Штерн став найкращим бомбардиром зустрічі, встановивши особистий рекорд сезону – 31 очко. Він реалізував 27 із 46 атак (57%), зробив один ейс і три блоки.

29 червня Словенія у півфіналі зіграє з Японією. Початок о 21:00. Минулого року ці суперники зустрічалися у чвертьфіналі турніру та азіатська команда виграла з рахунком 3:0.