Волейболісти збірної Франції у польському місті Лодзь у півфіналі Ліги націй з рахунком 3:2 обіграли господарів майданчика.

Французи поступалися 9:12 у п'ятому сеті, проте відігралися завдяки класній грі на блоці: Тревор Клевено зупинив атаку Лукаша Качмарека, а Ніколя ле Гофф закрив Бартоша Бедножа – 12:12.

Діагональний збірної Франції Тео Фор двічі відігравав матч-боли (14:14, 15:15), а ейс пасуючого Антуана Брізара вивів гостей уперед. У результаті переможну крапку в матчі поставив Фор, який під час зустрічі замінив Жана Патрі.

Зазначимо, що у чвертьфіналі французи на тай-брейку здолали Італію, відігравши у п'ятому сеті відставання -4 (0:4).

Франція обіграла минулорічного переможця турніру та втретє в історії вийшла у фінал Ліги націй. 2018 року французи у вирішальному матчі поступилися росії, а 2022 року взяли трофей, вигравши у команди США.