У китайському місті Ліньї розпочався розіграш Кубка претендентів, у якому буде розіграно путівку до Ліги націй-2025.

Господарі майданчика китайці у чвертьфіналі впевнено обіграли Мексику – 3:0. Найкращим бомбардиром зустрічі став догравальник Цзіньінь Чжан, який набрав 19 очок. Він реалізував 17 з 29 атак (59%), зробив один ейс та один блок.

Бельгійці вели 2:0 по партіях у матчі з Хорватією, але довели матч до тай-брейку. У якому таки вирвали перемогу з рахунком 15:13. Найрезультативнішим у матчі став догравальник збірної Бельгії Сеппі Ротті, який набрав 22 очки (56% реалізації атак)

Китай у півфіналі зіграє з переможцем матчу Єгипет – Катар, а Бельгія зустрінеться із найсильнішим у парі Україна – Чилі.

З учасників нинішнього Кубка претендента досвід виступу у Лізі націй має лише Китай. Бельгія, Хорватія та Мексика вперше грають у Кубку претендентів. Торік володарем трофею та путівки до Ліги націй стала Туреччина, яка обіграла у фіналі Катар (3:2). Турецька команда посіла останнє місце, проте не вилетить з турніру адже в 2025 році Ліга націй розшириться до 18 команд.

Україна минулого року виборола бронзові нагороди Кубка претендентів.