Волейболісти збірної Італії в Парижі у чвертьфіналі олімпійського турніру здобули вольову перемогу над Японією (3:2).

Японці вели 2:0 за партіям та у третьому сеті 24:21, проте не змогли дотиснути суперника. Юкі Ішикава помилився в атаці, а Сімоне Джанеллі зрівняв рахунок ейсом - 24:24. Дві точні атаки Даніеле Лавіа перевели матч на четвертий сет – 27:25.

У четвертій партії вже Італія втратила два сетболи (24:22 – 24:24), проте забрала партію, по черзі закривши блоком Ішикаву та Рана Такахаші – 26:24.

На тай-брейку у Японії знову був матчбол (15:14), але Таїші Онодера подав у сітку, а потім Руссо заблокував Ішікаву і забив м'яч – 17:15.

У півфіналі команда Фердінандо де Джорджі зіграє із господарями турніру Францією.