Волейболісти турецького “Аркасу” стали переможцями Кубка Балкан, який пройшов у грецькому місті Салоніки.

У розіграші Кубка Балканської волейбольної асоціації взяли участь шість команд – з Болгарії, Греції, Косова, Румунії, Сербії та Туреччини.

Четверта команда минулого чемпіонату Туреччини “Аркас” у групі обіграв румунський “Стяуа” (3:1) та сербський клуб “Раднички” (3:2). У фіналі турніру турецька команда розгромила болгарський клуб “Берої” – 3:0 (25:22, 25:15, 25:18).

Перемога у розіграші Кубка Балкан принесла “Аркасу” путівку до Кубку виклику – третій за значимістю єврокубок. Команда Глена Хоага розпочне турнір із 1/32 фіналу, де зіграє з фінським клубом “Акаа”.

Таким чином, “Аркас” у 20-му сезоні поспіль зіграє у єврокубках. У 2009 році турецька команда виграла Кубок виклику, а минулого сезону дійшла до півфіналу Кубка ЄКВ.